Pénzügyi adminisztrátori gyakornok (Budapest)

Mind-Diák Szövetkezet

A Luxottica Kft. a legnagyobb szemüvegmárkák forgalmazója minőségi és magas színvonalú szolgáltatással erősíti a vevőkörét. Diákmunka keretein belül támogathatod a működésüket.

Pénzügyi adminisztrátori gyakornok

Feladatok

  • Ügyfelek kredit kezelése, kapcsolattartás telefonon és e-mailen keresztül
  • Pénzügyi szerződések előkészítése
  • Változások rögzítése, adatok kezelése
  • Kimutatások készítése
  • Egyéb adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások

  • Érvényes nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Pénzügyi területen folytatott tanulmányok
  • Betöltött 18. életév
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Középszintű angol nyelvtudás

Munkaidő

  • Hétköznaponként heti minimum 25 óra vállalása
  • Minimum fél év vállalása
  • Rugalmas beosztásban, megbeszélés szerint

Amit kínálunk

  • Bruttó 2383 Ft/óra
  • Megismerheted egy divatcég működését
  • Kölcsönös megfelelés esetén folyamatos diákmunka-lehetőség
  • Támogató csapat
  • Céges telefon és laptop

Előnyök

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Olasz nyelvtudás

Munkavégzés helye

Budapest XIII.

Budapest