Pénzügyi asszisztens (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Budapest VI. kerületében működő irodánkba keresünk teljes/részmunkaidős

Pénzügyi asszisztens

munkatársat.

Feladatok

  • a cégcsoport vezetőinek és pénzügyi munkatársainak támogatása
  • belső nyilvántartási rendszerek vezetése, adat karbantartás
  • a rendszeres riportok elkészítése, egyéb jelentések elkészítésében való részvétel
  • adminisztratív részvétel egyéb területet érintő projektekben, feladatokban

Elvárások

  • középfokú, szakirányú végzettség és közép szintű pénzügyi ismeret
  • alapszintű számviteli ismeretek
  • ügyfélkapu rendszerének ismerete
  • angol nyelv középszintű ismerete írásban és szóban
  • kiváló problémamegoldó képesség
  • kiváló kommunikációs készség
  • pontosság, precizitás
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Word, Excel, PowerPoint)
  • önálló munkavégzésre való képesség
  • csapatmunkára való hajlandóság

Előnyök

  • korábban hasonló munkakör betöltése
  • asszisztensi tapasztalat
  • weboldal kezelésében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • 6 órás részmunkaidő vagy teljes munkaidő
  • stabil, biztos munkahely
  • fejlődési lehetőség
  • családias hangulat, összetartó csapat
  • exkluzív munkakörnyezet, jó megközelíthetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Angol és magyar nyelvű önéletrajzokat és motivációs leveleket várunk a fizetési igény megjelölésével.

Budapest