Pénzügyi asszisztens (Debrecen)

Pénzügyi asszisztens állás

Új és használt gépjármű értékesítéssel és szervizeléssel foglalkozó, debreceni székhelyű családi vállalkozásunkba pénzügyi asszisztens munkatársat keresünk teljes munkaidőbe.

Közel 40 fős csapatunk bővítésére keresünk fiatalos és lendületes, jó kommunikációs képességgel rendelkező pénzügyi asszisztens munkatársat.

Feladatok:

  • Bejövő és kimenő számlák kezelése, nyilvántartása
  • Pénztár kezelése (bevételi és kiadási pénztárbizonylatok kiállítása)
  • Napi adminisztrációs feladatok elvégzése, dokumentumok kezelése
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel, partnerekkel
  • Beérkező levelek, telefonhívások kezelése
  • Adásvételi szerződések elkészítése
  • Hitelközvetítés, hitelkihelyezés
  • Biztosítás kötés
  • Szerződések előkészítése

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word)
  • Adminisztrációs műveltség, kiváló adminisztrációs képesség
  • Terhelhető, stressz tűrő, határozott és lendületes személyiség
  • Gyors, pontos, precíz, önálló munkavégzés, logikus gondolkodásmód
  • Jó problémamegoldó készség
  • Kiemelkedő kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Önálló és csapatban való hatékony munkavégzés

Előnyök:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség, pénzügyi végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Pénzügyi szolgáltatás- vagy biztosítás-közvetítői képesítés
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Igényes, felszerelt munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési és tanulási lehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Teljes munkaidős bejelentés
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Családias hangulat

Debrecen