Pénzügyi asszisztens (Budapest)

Pénzügyi asszisztens

Fiatalos, jó hangulatú csapatunkba keresünk Pénzügyi asszisztens kollégát.

Mi lesz a feladatod?

  • Utazási dokumentumok ellenőrzése,
  • Hibák kiszűrése és továbbítása az illetékesnek,
  • Pénzügyi adminisztráció,
  • Telefonos, e-mail-es kapcsolattartás az értékesítéssel,
  • Értékesítési folyamat támogatása.

Téged keresünk, ha:

  • Középfokú vagy felsőfokú végzettséged van – pályakezdőként, diákként is várunk Téged,
  • Precízen és lelkiismeretesen dolgozol,
  • A monoton feladatokat szívesen végzed,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezel,
  • Előny: pénzügyi adminsztráció területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Tapasztalatot Európa vezető online utazásközvetítőjénél,
  • Barátságos, kényelmes irodai munkakörnyezetet a belváros szívében,
  • Teljes munkaidős, határozatlan idejű szerződést,
  • Fix, kiszámítható bérezést.

Ha úgy érzed, Neked való a pozíció, és szimpatikusak a fenti feltételek, küldd el nekünk CV-det – mi már nagyon kíváncsiak vagyunk Rád!

Jelentkezésedet a fizetési igény megjelölésével várjuk.

Budapest