Pénzügyi asszisztens (Szigetszentmiklós)

számlázás, banki utalások, visszárú kezelés, EAKER, egyenleg lekérdezés, kintlévőség kezelés

A hirdetés már lejárt!

Megbízónk műszaki termékek (háztartási és szórakoztató elektronika) disztribúciójával foglalkozó vállalkozás, nemzetközi hátterű anyavállalattal.

Pénzügyes csapatukba keressük leendő kollégájukat pénzügyi asszisztens pozícióba.

Munkavégzés helye: Szigetszentmiklós

Feladatok:

  • Pénzügyre érkező elektronikus számlák és postán érkező szállítói számlák érkeztetése, minden számla iktatása
  • Szállítói számlák és szállítólevelek egyeztetése, tartalmi és számszaki helyességének ellenőrzése
  • Számlák, egyéb bizonylatok kiállítása
  • EKAER ügyintézés
  • Visszáru folyamatok ügyintézése, számlakezelés, készlet ellenőrzés
  • Bizományos kiadások, visszavételek követése, dokumentációja
  • Kintlévőség kezelés
  • Könyvvitel támogatása, információval való ellátása
  • Napi kapcsolattartás a Partnerekkel, vevői folyószámla egyeztetés, banki utalások intézése
  • Banki könyvelésre való előkészítés
  • Kapcsolattartás cégen belül a társosztályokkal

Elvárások:

  • Középfokú pénzügyi végzettség
  • Kereskedelmi területen  szerzett  pénzügyi tapasztalat
  • Precizitás, önállóság, jó kommunikációs képesség
  • MS office ismerete, SAP előny

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés, (negyedéves bónusz, és 13. havi fizetés)
  • Stabil biztos vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség, fiatalos, jó humorú csapat

Szigetszentmiklós