Pénzügyi asszisztens (Zánka)

A hirdetés már lejárt!

Magyarország legnagyobb táboroztató cége megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Pénzügyi asszisztens

Elvárások:

  • Középfokú végzettség,
  • Pénzügyi területen szerzett tapasztalat,
  • Felhasználói szintű IT ismeretek,
  • Önálló, precíz munkavégzés,
  • Problémamegoldó készség

Feladatok:

  • Készletekkel kapcsolatos pénzügyi feladatok ellátása: készletmozgások nyilvántartása és ellenőrzése, közreműködés a leltározásban, leltárak kiértékelése, árucikk-törzs karbantartása,
  • Tárgyi eszközökhöz kapcsolódó nyilvántartások vezetése, tárgyi eszközök leltározása,
  • Bejövő számlák ellenőrzése, egyeztetése, nyilvántartása, könyvelésre előkészítése,
  • A pénzügyi csoport munkájának támogatása,

, Megbízóról:,

Magyarország legnagyobb táboroztató cége, mely több ezer rászoruló gyermek számára nyújtanak segítő kezet, hogy társaikhoz hasonlóan ők is vakációzhassanak, részt vehessenek nyári programokon, kirándulhassanak, művelődhessenek, új élményekben gazdagodjanak

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidős, bejelentett állást,
  • Határozatlan időtartamú munkaviszonyt,
  • Béren kívüli cafeteria-juttatást,
  • Útiköltség térítést,
  • Kedvezményes lakhatási lehetőséget a munkavégzés tartama alatt

Munkavégzés helye:

Zánka

Zánka