Pénzügyi asszisztens (Budapest)

Pénzügyi asszisztens

Cégünk azonnali kezdéssel keres pénzügyi asszisztenst a következő feladatok elvégzésére:

  • Számlák ellenőrzése, hatályos pénzügyi és számviteli törvényeknek megfeleltetés
  • Bejövő számlák iktatása, érkeztetés, igazoltatás, rögzítése a vállalatirányítási rendszerben
  • Adminisztratív feladatok ellátása, dokumentumkezelés, számlák szkennelése, lefűzése
  • Házipénztár kezelése
  • Szerződésnyilvántartás vezetése
  • Részvétel a havi és éves zárásokban, közvetlen kollégák, felettesek munkájának folyamatos támogatása.

Az álláshoz tartozó elvásárok:

  • Minimum 2-3 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is szívesen várjuk.
  • Minimum középfokú pénzügyi-számviteli szakirányú végzettség.
  • Számviteli-pénzügyi szabályok, eljárások ismerete, alkalmazása.
  • Vállaltirányítási rendszer ismerete.
  • Felhasználó szintű informatikai ismeretek, magabiztos Excel tudással.
  • Pontosság, alaposság, precíz felelősségteljes munkavégzés.
  • Megbízható, agilis, motivált nyílt személyiség.
  • Alaposság és igényesség a saját munkájával kapcsolatban

Amit kínálunk

  • Színvonalad környezet
  • Versenyképes bérezés
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Fiatalos és lendületes csapat, jó munkahelyi légkor
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Akár azonnali kezdés

Munkavégzés helye

Budapest

Az önéletrajzodat a fizetési igényed megjelölésével küldd el nekünk még ma, ha alkalmasnak érzed magad, hogy hozzánk tartozz.

Budapest