Pénzügyi asszisztens (Budapest)

MKM Üveg Design Stúdió Kft.

Több, mint 10 éve működő üvegipari cég keresi leendő

pénzügyi asszisztens

munkatársát.

Főbb feladatok, munkák:

  • Számlaírás, számla ellenőrzése
  • Vevő kintlévőség nyomon követése, menedzselése
  • Banki pénzmozgásokkal kapcsolatos adatrögzítés,folyószámla egyeztetések
  • Részvétel a havi és éves zárási munkálatokban
  • Együttműködés a gazdasági vezetővel, pénztárral és a könyvelési osztállyal
  • Kapcsolattartás a vevőkkel és szállítókkal
  • Adminisztratív feladatok ellátása, egyenlegközlők elkészítése
  • Szállítmányozással kapcsolatos feladatokban való részvétel (CMR, fuvarlevél)

Esetenként:

  • Számla reklamációk kezelése
  • Pénzügyi kimutatások, nyilvántartások, dokumentumok készítése
  • Helyettesítés esetén házi pénztár kezelése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú pénzügyi, vagy számviteli szakirányú végzettség
  • Középszintű számítógép-felhasználói ismeret, megbízható excel tábla kezelés
  • Számlázási szabályok ismerete
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Problémamegoldó készség
  • Megbízhatóság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Számlázóprogram ismerete (RLB)
  • Angol és/vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Biztos, stabil álláslehetőség
  • Korrekt, kiszámítható bérezés
  • Azonnali belépési lehetőség

Budapest