Pénzügyi asszisztens (16-2877) (Győr-Moson-Sopron vármegye)

Pénzügyi asszisztens (16-2877)

Dinamikusan fejlődő gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Számlák kiállítása és helyesbítő számlák elkészítése,
  • Számlázási folyamatokhoz kapcsolódó adminisztráció,
  • Havi zárásokban való közreműködés,
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal, vevőkkel, egyéb partnerekkel.

Elvárások

  • Legalább 2 év számlázási/pénzügyi tapasztalat,
  • Középfokú gazdasági területen szerzett végzettség, felsőfokú végzettség előny,
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban.

Amit kínálunk

  • Stabil hátterű, hosszútávú munkalehetőség,
  • Versenyképes jövedelem, magas juttatási csomaggal,
  • Work-life balance, pozitív és támogató cégkultúra,
  • Rugalmas munkaidő.

A munkavégzés helye

Győr-Moson-Sopron vármegye