Pénzügyi asszisztens (Budapest) (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Legyünk együtt sikeresek!

Tapasztalattal rendelkező kollégát keresünk Szoftverfejlesztő STARTUP vállalat részére:

Pénzügyi asszisztens (Budapest)

Feladatok

  • Számlák iktatása, másolása;
  • Könyvelés előkészítésében való részvétel;
  • Munkaügyi adminisztratív feladatok, bérszámfejtés előkészítése;
  • Szerződésekkel kapcsolatos feladatok (szerződések, teljesítésigazolások kiállítása);
  • Irodavezető helyettesítése;
  • Egyéb általános irodai adminisztráció.

Elvárások

  • Közép- vagy felsőfokú (elsősorban gazdasági) végzettség;
  • Adminisztratív területen szerzett gyakorlat előny, de friss diplomás pályakezdők jelentkezését is várjuk;
  • MS Office programok (Word, Excel, PowerPoint) ismerete;
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Fiatalos, innovatív, fejlesztő csapat tagja lehetsz;
  • Tanulási, fejlődési lehetőség;
  • Kutyabarát, zöldövezeti irodai környezet;
  • Versenyképes bérezés.

Előnyök

  • Pénzügyi területen szerzett gyakorlat.

Munkavégzés helye

  • Budapest, Budapest 11. kerület

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Budapest