Könyvvizsgáló asszisztens (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Könyvvizsgáló asszisztens

Leírás

Magyarország egyik kiemelkedő könyvvizsgáló, könyveléssel és adótanácsadással foglalkozó cégéhez keresünk KÖNYVVIZSGÁLÓ ASSZISZTENST!

Feladatok

  • Részvétel az évközi, év végi helyszíni könyvvizsgálati feladatokban, valamint a kijelölt területek ellenőrzésében
  • Riportok készítése
  • Ügyfelek számviteli politikájának ellenőrzése
  • A könyvvizsgálók és a csoportvezetők egyéb adminisztratív támogatása
  • A magyar és a nemzetközi könyvvizsgálói standardok alapján egyéb könyvvizsgálati feladatokban való segítés

Elvárások
  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Minimum 2-3 év könyvvizsgálati vagy könyvelési területen szerzett tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk
  • Professzionális munkakörnyezet, emberközpontú vezetéssel
  • Széles körű tapasztalatszerzési lehetőség
  • Rugalmas munkaidő
  • Fejlődési lehetőségek biztosítása
  • Jól felszerelt munkahely és kellemes munkakörnyezet
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Stabil vállalati háttér
  • Támogató munkaközeg
  • Versenyképes bérezés

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest