Pénzügyi csoportvezető (Budapest)

A MITT-NET Kft. pénzügyi csoportvezető munkakörbe keres új kollégát.

Leendő munkatársunk feladatai:

  • Pénzügyi folyamatok koordinálása (partnerek, alvállalkozók, megbízók)
  • Pénzügyi operatív feladatok végrehajtása
  • A meglévő kapcsolati rendszer fenntartása
  • Riportok készítése és prezentálása

A jelentkezőkkel szembeni elvárásaink:

  • Otthonosan mozog a pénzügy; a számok, adók és statisztikák világában
  • Preventív gondolkodásmóddal rendelkezik és képes kontroll alatt tartani a környezetében felmerülő eseményeket/történéseket
  • Határozott fellépéssel és kiváló koordinációs készséggel bír
  • Képes az információkat gyorsan rendszerezni
  • Szívesen végez szimultán ügyeket és az időközben felmerülő változásokra rugalmasan reagál
  • Rugalmasan reagál, ha váratlanul, az utolsó pillanatban változtatni kell a kidolgozott terveken

Mit kérünk ezért cserébe?

  • Pénzügyi/gazdasági területen szerzett felsőfokú végzettséget,
  • csoporvezetésben szerzett minimum 1 éves tapasztalatot,
  • minimum 3 éves, pénzügyi területen szerzett jártasságot,
  • magabiztos Excel tudást,
  • rendszerszemléletet,
  • eredmény-orientált látásmódot,
  • kiváló kommunikációs készséget,
  • terhelhetőséget.

Mit kínálunk?

  • Sikeres budapesti cég és egy lendületes csapat
  • Stabil vállalati háttér
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Napi 8 órás munkaidő

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest