PÉNZÜGYI ELEMZŐ (Vas vármegye)

PÉNZÜGYI ELEMZŐ

Stabil hátterű, rendkívül innovatív gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

Feladatok/ Responsibilities:

  • Az üzletág pénzügyi elemzésének elvégzése,
  • Pénzügyi zárásokban való aktív részvétel,
  • Terv és tény eltéréselemzés,
  • Kimutatások és elemzések készítése,
  • Együttműködés a társosztályokkal.

Elvárások/ Requirements:

  • Felsőfokú pénzügyi/gazdasági végzettség,
  • Releváns területen szerzett tapasztalat (pénzügyi elemzés, kontrolling, számvitel),
  • Aktív angol nyelvtudás, szóban és írásban egyaránt,
  • Előny: SAP ismeret.

Amit partnerünk kínál / What our partner offers:

  • 13. és 14. havi bónusz mellett egyéb juttatások (Cafeteria, élet- és balesetbiztosítás, munkába járás támogatás),
  • Kedvezményes étkezési lehetőség,
  • Ingyenes sportolási lehetőség (edzőterem, uszoda),
  • Fiatalos, támogató csapat és modern munkahelyi környezet,
  • Hosszútávú karrierlehetőség egy innovatív és dinamikusan fejlődő vállalatnál.