Pénzügyi elemző / költségelemző (Magyarország)

A hirdetés már lejárt!

Pénzügyi elemző / költségelemző

Feladatok

  • a kontrolling csoport hatékony munkájának elősegítése, az ehhez szükséges fejlesztések végrehajtása,
  • különböző trendek, tendenciák analizálása,
  • pénzügyi tervezési folyamatban való aktív részvétel,
  • információk összegyűjtése, elemzése a különböző pénzügyi kimutatások, riportok elkésztítéséhez,
  • ad hoc jellegű riportok készítése a Management és közvetlen csoportvezető (Supervisor) részére,
  • eseti projektfeladatok koordinálása, végrehajtása,
  • periodikus zárással kapcsolatos feladatok elvégzése,
  • a gazdasági adatok ellenőrzése és elemzése,
  • prezentációk készítése.

Követelmények

  • közgazdasági diploma,
  • termelő vállalatnál, kontrolling területen szerzett min. 1 éves gyakorlat preferált,
  • középfokú angol nyelvtudás,
  • táblázatkezelő/Excel magas szintű ismerete és előnyt jelent a makróírás,
  • rendszerszemlélet, pontos/precíz munkavégzés,
  • jó problémamegoldó és együttműködési képesség,
  • SAP ismeret előny.

Amit kínálunk

  • szakmai és személyes továbbfejlődés,
  • teljesítményt elismerő és támogató vállalati kultúra,
  • méltányos bérezés, béren kívüli juttatások,
  • nemzetközi munkakörnyezet.