Pénzügyi előadó (Budapest)

Csatlakozz a MediLine csapatához!

Budapesti nagykereskedelmi cégünk pénzügyi osztályára

főállású munkatársat keres határozatlan idejű munkaszerződéssel

Pénzügyi előadó

pozícióba.

Az alábbi feladatokra keresünk munkatársat:

  • számlák rögzítése (szállítói, vevői)
  • bankkivonatok rögzítése
  • statisztikák készítése
  • szállítókkal és vevőkkel napi szintű kapcsolattartás,
  • kapcsolattartás a könyvelőkkel, bérszámfejtőkkel
  • problémás számlák kezelése, egyeztetése
  • kintlévőségek nyilvántartása, kezelése
  • munkakörhöz tartozó dokumentumok rendszerezése, iratkezelés
  • záráshoz kapcsolódó feladatok ellátása

Veled tervezünk, ha

  • szakirányú iskolai végzettséged vagy/és 2-3 tapasztalatod van a területen
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezel (Word, Excel)
  • precízen és pontosan dolgozol
  • kiválóan felismered és megoldod a problémákat

Tőlünk számíthatsz:

  • biztos munkahelyre
  • kulturált munkakörnyezetre és jó kollégákra
  • szakmai kihívásokra és a munkád elismerésére

A munkavégzés a XIII. kerületben, jól megközelíthető helyen van.

Amennyiben felkeltette érdeklődésedet a munkakör, kérjük, rövid bemutatkozó leveled kíséretében fényképes önéletrajzodat küldd el nekünk!

Budapest