Pénzügyi értékesítő (Pécs)

A hirdetés már lejárt!

Prohumán

Pécsre kihelyezett banki ügyintézőket keresünk! Várjuk a jelentkezésedet, ha érdekelődsz a pénzügyi terület iránt. Pályakezdőként még nem találtad meg, amiben szívesen dolgoznál? Már a banki szférában dolgozol, de váltanál? Esetleg szeretnél ebben elhelyezkedni, de nincs képesítésed? Jelentkezz hozzánk!

Pénzügyi értékesítő

Feladatok

  • Teljeskörű tájékoztatása ügyfeleinknek termékeinkről és szolgáltatásainkról
  • Ügyfelek igényeinek megfelelő termék értékesítés
  • Szerződéskötésekkel és a napi riportokkal járó adminisztrációs feladatok elvégzése
  • Munkatársakkal való szoros együttműködés

Elvárások

  • Jó kommunikációt és könnyű kapcsolatteremtést
  • Meggyőző, dinamikus személyiséget
  • Nyitottságot a tanulás és az újdonságok iránt

Előnyök

  • Szakirányú végzettség (bankszakmai, banki ügyintéző, PSZÁF tanúsítvány, stb)
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Fix alapbér, amit egy felső korlát nélküli jutalékrendszer egészít ki
  • Ha nincs szakképesítésed, cégünk biztosítja a képzést és annak költségét is átvállalja
  • Folyamatos szakmai iránymutatás
  • Munkába járás támogatása
  • Határozatlan idejű, alkalmazotti jogviszony

Munkavégzés helye

Pécs

A pozícióra a jelentkezéseket a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással várjuk.

Prohumán
Pécs