Pénzügyi és oktatásszervezési asszisztens munkatársat keresünk (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Partnerünk cége budapesti munkavégzéssel, júniusi kezdéssel, 8 órás munkaidőben asszisztens kollégát keres pénzügyi és oktatásszervezési feladatok ellátására.

Pénzügyi és oktatásszervezési asszisztens munkatársat keresünk

Feladatok

  • Könyvelés előkészítése
  • Számlák rögzítése
  • Hivatalos levelek postázása
  • Tanárképzés szervezése
  • Tanárképzés adminisztrációjának vezetése
  • Szerződések kezelése, megírása, szkennelése
  • Általános irodai feladatok ellátása

Elvárások

  • Legalább középfokú szakirányú végzettség
  • Pénzügyi területen szerzett legalább 3 éves tapasztalat
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • Terhelhető, eredményorientált, rugalmas személyiség
  • MS Office programok magas szintű ismerete
  • Nem csak egy munkafolyamatot, hanem több területet is egyszerre átlát
  • Nyitott az újdonságokra és az új tudásanyagok elsajátítására
  • Csapatban gondolkozik, de egyedül dolgozik

Amit kínálunk

  • Családbarát munkahely
  • Versenyképes juttatások
  • Kicsi, barátságos cég
  • Biztos háttér
  • Kollegiális hangulat és szuper csapat
  • Nívó és inspiráló szakmaiság
  • Te is része lehetsz egy nemzetközi franchise rendszernek

Munkavégzés helye

Budapest XI. kerület

Budapest