Pénzügyi és számlázási munkatárs (Budapest)

Terméktanúsítási szolgáltatásokat nyújtó partnerünk részére keresünk Pénzügyi és számlázási kollégát.

Pénzügyi és számlázási munkatárs

Feladatok

  • Számlázás
  • Díjbekérők elkészítése
  • Előleg számlák elkészítése, vevő előlegek főkönyvi egyeztetése
  • Számla reklamációk kezelése
  • Kapcsolattartás társterületekkel
  • Ad-hoc jellegű feladatok

Elvárások

  • Szakirányú középfokú végzettség (gazdasági, pénzügy-számviteli területen) és/vagy mérlegképes könyvelői végzettség
  • Minimum 3-5 év pénzügyi területen szerzett tapasztalat, főként számlázásban
  • Legalább középfokú (kommunikációs szintű) angol nyelvtudás, szóban és írásban egyaránt
  • MS Office Word és Excel magas fokú ismerete
  • SAP ismerete
  • Megbízhatóság, határozottság, rugalmasság, pontosság
  • Jó kommunikációs készség, önálló munkavégzés
  • Munkatársakkal való készséges együttműködés

Előnyök

  • Felsőfokú végzettség;
  • Német nyelvismeret

Munkaidő:

rész munkaidő (6 órás)

Munkavégzés helye

Budapest, XIV. Kerület

Érdeklődni lehet a +36 70 500 1756 telefonszámon.

Budapest