Pénzügyi és Számviteli szakértő (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

A Toray Industries Hungary budapesti irodájába keres pénzügyi és számviteli szakértő kollégát, akár azonnali kezdéssel.

Pénzügyi és Számviteli szakértő

Feladatok

  • Kapcsolattartás a könyvelésért felelős vállalattal (kiszervezett tevékenység)
  • Bejövő számlák ellenőrzése, kontírozása – PO-nak vagy szerződésnek megfelelően
  • A főkönyv naprakész vezetése (mind mérleg, mind eredménykimutatás oldalról)
  • Adókalkulációk készítése és beadása illetve a jelentési kötelezettségek teljesítése
  • Pénzügyi beszámolók előkészítése és beadása

Követelmények

  • Számviteli / Pénzügyi vagy ezzel egyenértékű végzettség és legalább 2-3 éves könyvelési gyakorlat elsősorban nemzetközi gyártó környezetben
  • Mérlegképes könyvelői regisztráció
  • 2-3 éves gyakorlat pénzügyi riportok és záráshoz kapcsolódó tevékenységek végzésében
  • Magabiztos magyar és angol nyelvtudás
  • Tapasztalat külső és belső Auditok kezelésében, SOX megfelelés és havi belső ellenőrzési tevékenységben
  • Struktúrált, analitikus gondolkodás, szervezettség, nyomás alatt is jó teljesítmény
  • MS-Office professzionális használata, kiemelten az Excel (Access ismerete előny)

Előny

  • D365 vállalatirányítási rendszerben szerzett gyakorlat
  • Japán nyelvtudás
  • Tapasztalat japán munkakultúrában
  • IFRS szabályozás ismerete

Amit kínálunk

  • Széleskörű feladatok
  • Továbbképzési lehetőségek
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Környezettudatos vállalati háttér
  • Hosszú távú szakmai kihívások és fejlődés

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest