Pénzügyi folyamat szakértő (Budapest)

Generali Biztosító Zrt.

Biztosítóként a legfőbb küldetésünk, hogy óvjuk és jobbá tegyük az emberek életét.

Szükség van ránk!

Nekünk pedig Rád!

Pénzügyi és Számvitelszervezési Területünk

Pénzügyi folyamat szakértő

 munkatársat keres.

Kik vagyunk?

Szenvedélyes szakértők elszánt csapataként azon dolgozunk, hogy a Generali pénzügyi folyamatai minél hatékonyabb és egyszerűbb módon szolgálja ki ügyfeleinket, kollégáinkat. Nyitottak vagyunk a piaci újdonságokra és rendületlenül keressük az egyszerű, okos és gyors megoldásokat. Összetartó csapatként kreatív ötleteinkkel ösztönözzük, tudásunkkal támogatjuk egymást.

Kit keresünk?

Egy kreatív gondolkodású, együttműködő, tanulásra elkötelezett, jó problémamegoldó képességgel rendelkező, eredményorientált és rugalmas szakértő kollégára van szükségünk, aki:

  • felsőfokú végzettséggel rendelkezik,
  • 3-5 éves releváns szakmai tapasztalata van (pénzintézetnél szerzett gyakorlat előnyt jelent),
  • aktív tárgyalóképes angol nyelvtudással bír szóban és írásban egyaránt,
  • jól kommunikál, könnyen megérteti magát a társosztályokkal,
  • együttműködő, eredményorientált, logikus gondolkodású,
  • komplex látásmóddal, folyamat- és rendszerszemlélettel,
  • valamint magas szintű MS Office felhasználói ismeretekkel rendelkezik.

Feladataid lesznek

  • A biztosító pénzügyi folyamatainak optimalizálása, automatizálása,
  • Információk elemzése és javaslatok kidolgozása a folyamatok optimalizálására,
  • Fejlesztési javaslatok megfogalmazása, egyeztetése az üzleti társosztályokkal,
  • Informatikai fejlesztésekben az üzleti oldal képviselete a pénzügyi folyamatok vonatkozásában, üzleti tesztelések szervezése és végrehajtása,
  • Tervezett változtatások véleményezése pénzügyi szakértői szemmel,
  • Vállalati stratégiai projektekben való aktív közreműködés, a pénzügyi terület képviselete a projektekben,
  • Dokumentációk, folyamatszabályozások készítése,
  • Pénzügyi folyamatokat támogató informatikai rendszer üzleti oldali felelőse.

Előnyt jelent

  • Biztosítónál vagy egyéb pénzintézetnél szerzett pénzügyi és számviteli gyakorlat,
  • Folyamatmenedzsment módszertanok ismerete (Lean),
  • Projektmenedzsment tapasztalat.

Pályázathoz szükséges

Szakmai önéletrajz a jövedelemigény megjelölésével.

Ahol dolgozni fogsz

  • Jól megközelíthető, központi helyen, metró mellett, a Generali Biztosító Váci úti székházában (1132 Bp, Váci út 36-38.).
  • Ha sportolni szeretnél, nem kell messze menned: Váci úti székházunkban fitneszterem található. Sőt TRX, jóga és egyéb csoportos sporttevékenységre is van lehetőség.
  • Római-parti Generali Akadémia és Szabadidőközpontunk számos kikapcsolódási lehetőségeket kínál és medencével vár.
  • Generali Futóklubunk is tárt karokkal vár.
  • Ebédszünetben pedig a székházban lévő saját éttermünkben vagy a közeli szuper helyeken próbálhatod ki kedvenc fogásaidat.
  • Béren kívüli juttatási csomagunk több különböző elemet tartalmaz köztük ingyenes céges egészségcsomagot és kafetériát is.
  • Biztosítjuk a munkavégzéshez szükséges szakmai és technikai hátteret.
  • Rugalmasan oszthatod be az idődet.
Budapest