Pénzügyi folyamatfejlesztési munkatárs (Budapest)

Kreatív csapatunk pénzügyi, kontrolling, projekt adminisztráció és hr feladatokra keres munkatársat.

LAB5 architects, Alapanyag: fiatal, kreatív designer csapat; Hozzávalók: innováció, kortárs művészetek, kísérletezés, egyedi megoldások rafinált fűszerezéssel; Cél: város, ház, belső tér, bútor. A többit megtalálja a www.lab5.hu oldalon.

Pozíció megnevezése: Pénzügyi folyamatfejlesztési munkatárs

Feladatok, felelősségi kör:

  • Ajánlatok bekérése és összeállítása
  • Projektekhez kötődő adminisztratív és pénzügyi feladatok
  • Projekt terv-tény kimutatások, elemzések készítése
  • Éves pénzügyi terv, cash-flow terv készítése, követése
  • Pénzügyi, kontrolling és riport feladatok
  • Szerződéses és jogi ügyek intézése (előkészítés, nyilvántartás) külső jogászok támogatásával
  • Kontrolling rendszer kialakítása és vezetése
  • Megrendelések követése, kintlévőségek kezelése
  • Hatóságokkal való kapcsolattartás
  • Humán erőforráshoz kapcsolódó tevékenységek (szabadságok, juttatások, szerződések nyilvántartása és kezelése).

Elvárások:

  • Releváns minimum 3-5 év pénzügy, kontrolling területen szerzett tapasztalat
  • Nagy tapasztalat folyamatok átlátásában/építésében, rendszerekben való gondolkodás
  • Alapfokú jogi ismeretek (vállalati szerződések kezeléséhez)
  • Számítógép + MS Office magas szintű ismerete
  • Szervezőkészség, kommunikációs készség

Előnyök:

  • Építész projektekben való részétel
  • Építőiparban, fejlesztői körben való korábbi tapasztalat
  • Pályázatírásban való jártasság

Amit kínálunk:

  • Stabil háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Kreatív, jó munkahelyi légkör (KKV -25 fővel)
  • Heti 20-32 órában végezhető munka (megegyezés szerint)

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben  a hirdetés felkeltette érdeklődését, kérem jelentkezzen magyar és angol nyelű szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel a megadott címen.

Budapest