Pénzügyi gyakornok (Budapest)

Mind-Diák Szövetkezet

A Veeva Systems Inc.-et 2007-ben alapították az Egyesült Államokbeli Pleasantonban, Kaliforniában. A társaság tőzsdei jegyzése az amerikai tőzsdén (NYSE) 2013-ban történt meg. A Veeva Systems Inc. leányvállalatai megtalálhatóak az Amerikai Egyesült Államokban, Európában és Ázsiában is. A vállalat elsősorban a gyógyszeripari, biotechnológiai és egészségügyi szolgáltatásokkal foglalkozó vállalatok számára nyújt iparág specifikus és személyre szabott szolgáltatásokat felhőalapú információs rendszereken keresztül, melyekkel megkönnyíti ezeken a speciális területeken működő vállalatok mindennapi dokumentációs, szabályozási és ellenőrzési tevékenységeit. A nyújtott szolgáltatásokat és személyre szabott termékek körét úgy alakították ki, hogy azok kielégítsék az ügyfelek egyedi igényeit és lefedjék a gyógyszeripari folyamatok teljes skáláját a stratégia alkotástól a kutatás-fejlesztési területeken keresztül egészen a termékek piacra kerüléséig.

Pénzügyi gyakornok

Feladatok

  • Könyvelő csapat munkájának segítése
  • Bejövő számlák könyvelése, nyilvántartása, erről való belső és külső kommunikáció
  • Havi zárási feladatokban való részvétel
  • Kifizetések rögzítése, nyilvántartása
  • Bankszámlakivonatok feldolgozása, könyvelése
  • Általános főkönyvi felülvizsgálat és elemzés
  • Költség-visszatérítési folyamat támogatása

Elvárások

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony még legalább egy évig
  • Gazdasági, elsősorban pénzügy-számvitel területen folytatott tanulmányok
  • Erős középfokú angol nyelvtudás
  • Microsoft Office ismerete, legfőképpen Excel

Munkaidő

  • Hétköznaponként rugalmas beosztásban
  • Heti minimum 30 óra vállalása (legalább heti 4 munkanapon)
  • Hosszú távú diákmunka

Amit kínálunk

  • Bruttó 2200 Ft/óra
  • Home office lehetőség
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Kölcsönös megfelelés esetén főállású munkalehetőség

Előnyök

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye

Budapest III.

Budapest