Pénzügyi gyakornok (Biatorbágy)

Mind-Diák Szövetkezet

A NIO Power Europe Kft. prémium kategóriás járművek vezető gyártója Kínában. A cég intelligens, nagy teljesítményű elektromos járműveket tervez és fejleszt azzal a céllal, hogy a világ első "felhasználói vállalata" legyen. A NIO elkötelezett egy környezetbarátabb jövő mellett, amelyben a továbbfejlesztett intelligens elektromos autótechnológiák nagyobb megbecsülését és elterjedését fogják elősegíteni, ami a bolygó fenntarthatóbb jövőjéhez vezet.

Pénzügyi gyakornok

Feladatok

  • Napi pénzügyekkel kapcsolatos adminisztráció és ügyintézés
  • A Finance Analyst támogatása a hó végi zárásban és pénzügyi kimutatásokban
  • A havi ÁFA bevallás elkészítésének támogatása
  • Számlák fizetésének nyomon követése
  • Másolás, scannelés, lefűzés

Elvárások

  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok
  • Legalább alapfokú angol nyelvtudás
  • MS Office programok alapos ismerete (Outlook, Excel, PPT)

Munkaidő

  • Heti minimum 16 óra vállalása
  • Hétköznapokon rugalmas beosztásban

Amit kínálunk

  • Bruttó 2100 Ft/óra
  • Fizetett ebédidő
  • Hosszú távú diákmunka-lehetőség
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Modern irodai környezet
  • Bejárási támogatás

Előnyök

  • SAP rendszer ismerete

Munkavégzés helye

Biatorbágy

Biatorbágy