Pénzügyi gyakornok (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Mind-Diák Szövetkezet

A Food Autonomy egy dinamikusan növekvő középvállalkozás (jelenleg kb. 30 fő), amely okos üvegházi és vertikális farm lámpák tervezésével, fejlesztésével és gyártásával foglalkozik.

Pénzügyi gyakornok

Feladatok

  • Egyeztetések a beszerzési és üzleti csapat többi tagjával, ill. a beszállítói pénzüggyel közvetlenül
  • Beszállítói feltételek és adatok elemzése, trendek felállítása, elemzése
  • Termékköltség elemzés, terv-tény összehasonlítások, optimalizálási javaslatok kialakítása
  • Egyéb költségelemzői feladatok a gyártási és működési költségek optimalizálása végett
  • Bejövő számlák rögzítése, nyilvántartása, fizetésre való előkészítése
  • Vevőszámlázás, számla fizetési státuszok nyomon követése és kapcsolódó egyeztetések
  • A cash-flow forecast összeállításában való aktív részvétel
  • Az ERP rendszer (Deep) bevezetésében való aktív részvétel, különféle elemzések készítése

Elvárások

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony gazdasági területen
  • Magabiztos MS Office ismeretek (főleg haladó Excel)
  • Min. középszintű, erős angol nyelvtudás
  • Rendszer szemlélet

Munkaidő

  • Heti min. 20 órában végezhető diákmunka

Amit kínálunk

  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Hosszú távú lehetőség
  • Bruttó 2000 Ft/óra
  • A cég dinamikus növekedésével együtt járó kiváló fejlődési lehetőség
  • Nyitottság az innovatív ötletekre
  • Vállalati laptop és mobiltelefon

Munkavégzés helye

Budapest IV.

Budapest