Pénzügyi gyakornok (Budapest)

Mind-Diák Szövetkezet

A Vodafone Shared Services Budapest (VSSB) a világszerte ismert márka 2007. óta működő hazai szolgáltatói központja. Nemzetközi partnereiknek pénzügy-számviteli, IT, értékesítési, HR, kereskedelmi és beszerzést támogató területeken nyújt támogatást.

Csatlakozz egy nagyvállalat fejlesztéséhez! A VSSB egy nemzetközi, fiatalos márkát képvisel, amely elkötelezett a digitális megoldások és munkavégzés iránt.

Pénzügyi gyakornok

Feladatok

  • Közvetett adózási terület támogatása
  • Adóellenőrzési feladatok ellátása
  • Számlák ellenőrzése
  • Statisztikai riportok ellátása
  • A csapat támogatása főkönyvi bevallás egyeztetésében

Elvárások

  • Érvényes nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Adózási/ számviteli területen szerzett tapasztalat
  • Betöltött 18. életév
  • Erős Excel tudás
  • Minimum középfokú angol nyelvtudás

Munkaidő

  • Hétköznaponként, heti 20 órában
  • Egy év vállalása elvárt

Amit kínálunk

  • Bruttó 2231 Ft/óra
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Részben otthonról végezhető munka
  • Hosszú távú lehetőség

Előnyök

  • Pénzügy-számviteli területen folytatott tanulmányok

Munkavégzés helye

Budapest VIII.

Budapest