Pénzügyi gyakornok - Diákmunka (WHC02303) (Székesfehérvár)

Pénzügyi gyakornok - Diákmunka (WHC02303)

Partnerünk, mint az amerikai CRANE Co. vállalatcsoport integrált része több mint 20 éve gyárt Magyarországon olyan ipari szerelvényeket, csapokat melyek a vegyipari, gyógyszeripari és energetikai alkalmazások minőségi követelményeinek magas szintű kielégítésére alkalmasak.

Székesfehérvári telephelyükön a következő pozíció betöltésére keresnek új munkatársat: pénzügyi gyakornok!

Feladatok:

  • Számlák formai ellenőrzése, iktatása, kontírozása
  • Analitika, főkönyv egyeztetés
  • KSH jelentésekben való közreműködés
  • Tárgyi eszköz aktiválásában való részvétel
  • Értékcsökkenés kalkuláció készítésében való részvétel
  • Időbeli elhatárolások készítésében való részvétel
  • Egyéb adminisztrációs feladatok

Elvárások:

  • Folyamatban lévő pénzügyi vagy számviteli tanulmányok
  • Jó kommunikációs és együttműködési készség
  • Magas szintű számítástechnikai ismeretek
  • Minimum heti 20 órát tudsz vállalni
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előny

Munkavégzés helye

Székesfehérvár