Pénzügyi gyakornok (görög nyelvtudással) (Budapest)

Mind-Diák Szövetkezet

A Sanofi a világ egyik vezető biotechnológiai vállalata, amely elkötelezett az emberek egészségének és életminőségének javítása mellett. Több mint 100 000 munkatársával 170 országban nyújt kiemelkedő terápiás megoldásokat az immunológia, onkológia, ritka betegségek, vakcinák, cukorbetegség és szív-érrendszeri betegségek kutatás-fejlesztése terén.

Pénzügyi gyakornok (görög nyelvtudással)

Feladatok

  • Követeléskezelési szolgáltatások nyújtása a back office részére
  • Követelésállomány korosodási jelentéseinek átnézése
  • Adósságbehajtás és felszólítás végrehajtása
  • Megfelelő eszkalációk és utánkövetési lépések meghatározása a meghatározott folyamat szerint.
  • Viták és reklamációk kezelése – viták azonosítása és létrehozása a Ci2C által, valamint a vitás ügyek megoldásának kezelése a Ci2C felelősségi körén belül

Elvárások

  • Folyamatban lévő egyetemi tanulmányok pénzügy vagy kapcsolódó területeken
  • Átfogó ismeretek a követelések könyvelésében
  • Kiváló deduktív és analitikus készségek
  • Számítástechnikai jártasság és ismeret könyvelési alkalmazásokban
  • Microsoft Office rendszerek ismerete
  • Középszintű görög és angol nyelvtudás

Munkaidő

  • Legalább 25 óra rendelkezésre állás/hét
  • Hosszú távú diákmunka

Amit kínálunk

  • Rugalmas Home Office lehetőség
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Fizetett szabadság a gyakornokok számára
  • Bruttó 2200 HUF/óra.

Előnyök

  • SAP ismeretek
  • Felsőfokú görög és angol nyelvtudás

Munkavégzés helye

Budapest XIII.

Budapest