Pénzügyi gyakornok (költségtervezés területen) (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Mind-Diák Szövetkezet

A Lexmark innovatív képalkotó megoldásokat és technológiákat fejleszt, amelyek a világ minden táján segítenek az ügyfeleknek. A budapesti iroda jelenleg 10 különböző nyelven támogatja 30 ország Lexmark vállalatainak  tevékenységét.

Pénzügyi gyakornok (költségtervezés területen)

Feladatok

  • Költségtervezési folyamatok támogatása (költségterv előkészítés, tesztelés, ellenőrzés, javítás)
  • Pénzügyi folyamatok frissítésében aktív részvétel
  • Riportok, kimutatások készítése
  • SAP rendszerben történő adminisztráció

Elvárások

  • Nappali tagozatos aktív, vagy passzív hallgatói jogviszony
  • 18. életév betöltése
  • Magabiztos Excel használat
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • Analitikus képesség

Munkaidő

  • Hétfőtől-péntekig
  • Heti 30 óra vállalása
  • Legalább 6 hónap vállalása

Amit kínálunk

  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Órarendhez rugalmasan illeszthető diákmunka
  • Br. 1900 Ft/óra

Előnyök

  • Gazdasági vagy gazdasági informatikai tanulmányok
  • SAP ismeret

Munkavégzés helye

Budapest IX

Budapest