Pénzügyi igazgató (Komárom-Esztergom megye)

Pénzügyi igazgató

Leírás

Komárom-Esztergom megyei partnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • A társaság pénzforgalmának megszervezése, ellenőrzése, bank- és hitelügyletek intézése. Pénzintézetek felé adatszolgáltatás
  • A társaság pénzügyi munkálatainak megszervezése, irányítása és ellenőrzése
  • A társaság pénzügyi egyensúlyának folyamatos biztosítása, likviditási terv készítése, a megvalósítás figyelemmel kísérése és értékelése
  • A pénzügyi szolgáltatások értékesítési tevékenységének koordinálása, dinamikus növelése
  • A pénzügyi szolgáltatásokkal összefüggő termékfejlesztési feladatok végzése
  • A vevőkintlévőségek folyamatos ellenőrzése, követelés kezelés. Az ezzel kapcsolatos teendők koordinálása ügyintézése (pl. jogi eljárásokhoz való adatszolgáltatás, késedelmes ügyek intézése)
  • A társaság statisztikai adatszolgáltatásiról való gondoskodás
  • A társaság számviteli információs rendszerének kialakítása, a bizonylati fegyelem betartásának felügyelete
  • A társaság tervezési és ellenőrzési rendszerének kidolgozása, a működés értékelése és folyamatos javítása
  • A partnerekkel kapcsolatos fizetési megállapodások kezelése
  • A kapcsolt vállalkozásokkal fennálló folyószámlák és tagi kölcsönök felügyelete ellenőrzése
  • Pénzügyi kimutatások elkészítése a vezetés és az üzletágak részére
  • A tervek teljesítésének figyelemmel kísérése és értékelése
  • Belföldi és nemzetközi projektek adminisztrációjának operatív koordinálása
  • IT fejlesztéseinek koordinálása

Elvárások

  • Egyetemi vagy főiskolai szintű gazdasági / pénzügyi diploma
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Legalább 5 év pénzügyi, pénzintézeti területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Legalább 5 év vezetői tapasztalat
  • Magas szintű elemzőkészség, határozott döntésképesség és cselekvőkészség, a fejlesztéseket előmozdító, változásokhoz rugalmasan alkalmazkodni képes személyiség
  • Jó kommunikációs és prezentációs képesség, kiváló szervező és koordinációs készség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai (MS Office) ismeret
  • Vállalat irányítási szoftver ismeret
  • B kategóriás jogosítvány

#helpingnorthwhitecollar

Amit kínálunk

  • Éves bónusz
  • Cafeteria
  • Mobiltelefon, számítógép
  • Bejárási támogatás
  • Céges autó (próbaidő után)

Munkavégzés helye

Komárom-Esztergom megye, Magyarország