Pénzügyi kockázatelemző gyakornok (Budapest)

Mind-Diák Szövetkezet

A Peridot Capital a GSCF csoport tagja, mely az egyetlen teljesen integrált szolgáltatóként egyedülálló módon egyesít egy átfogó, holisztikus platformot, értékalapú menedzsment szolgáltatásokat és alternatív tőkeforrás megoldásokat annak érdekében, hogy támogassa a beszállítók, vásárlók és pénzügyi partnerek összekapcsolt tőkeökoszisztémáját.
A GSCF globális munkaadó, több mint 300 alkalmazottal, több mint 20 országban.

Pénzügyi kockázatelemző gyakornok

Feladatok

  • Információgyűjtés az ügyfelekről
  • Komplex pénzügyi információk értékelése, elemzése és értelmezése
  • A vállalat hitelkockázatának a meghatározott kockázati korlátokon belül tartása
  • Naprakész tudás fenntartása kulcsfontosságú kérdésekben (például jogi, piaci kockázati és megfelelőségi kérdések)
  • Javaslatok kidolgozása

Elvárások

  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok üzleti menedzsment, pénzügy, számvitel vagy közgazdaságtan terén
  • Kommunikációs szintű angol ÉS német nyelvtudás
  • Erős MS Office ismeretek
  • Analítikus gondolkodásmód
  • Kiemelkedő kommunikációs készségek

Munkaidő

  • Rugalmas munkaidő
  • Heti 25-30 órában végezhető munka
  • Távmunka lehetőség
  • Minimum fél év vállalása elvárt

Amit kínálunk

  • Gross 2.000 HUF/hr
  • Gyakorlat és tapasztalatszerzés nemzetközi környezetben
  • Szakmai gyakorlat leigazolása

Munkavégzés helye

Budapest XIII.

Budapest