Pénzügyi kontroller (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Építsd karriered a Kőröstej Csoportnál,

csatlakozz csapatunkhoz és találj új kihívásokat!

Az 1991-ben alapított Kőröstej Csoport a magyar és külföldi piacokon egyaránt sikeres, országszerte közel 1.000 alkalmazottat foglalkoztató, legnagyobb magyar sajtgyártó és sajtexportőr.

4 gyártóüzemünkben egyedi technológiákkal kiváló minőségű sajtok készülnek,

melyeket 5 kontinens 43 országába exportálunk.

Csapatunkba jelenleg

Pénzügyi kontroller

pozícióba keresünk tapasztalt és elhivatott új munkatársat.

Feladatok:

  • A havi zárási feladatok összefogása, a záráshoz szükséges adatok biztosítása, összegyűjtése, valamint tevékeny részvétel az éves zárásban
  • Könyvelés ellenőrzése, támogatása, a kontrolling szempontok biztosítása a könyvelésben, havi költségelhatárolások előkészítése,
  • Havi tényelszámolás lebonyolítása SAP-ban,
  • Cégcsoport szintű, havi Management report összeállítása, konszolidálása és elemzése,
  • Árbevétel adatok elemzése, szolgáltatása a vezetőknek és a társosztályoknak,
  • Üzemi, vállalati és kereskedelmi általános költségek számítása és elemzése,
  • SAP vállalatirányítási rendszer fejlesztésében és tesztelésében való aktív részvétel (FI-CO),
  • Éves üzleti terv elkészítésében való részvétel, értékcsökkenés szimuláció, sales terv, csoport szintű mérleg, eredménykimutatás, cash flow összeállítása és prezentáció előkészítése,
  • A pozíció feladatkörét érintően BI fejlesztésben való aktív közreműködés,
  • Együttműködés a cégcsoport különböző egységeivel,
  • Kontroller munkatársak helyettesítése,
  • Heti, havi, éves és ad hoc jelentések elkészítése, vezetői döntések előkészítése.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség közgazdasági/pénzügyi területen,
  • Minimum 5 év, lehetőleg gyártó cégnél szerzett releváns szakmai tapasztalat,
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás,
  • Professzionális MS Excel tudás, valamint Word, Outlook magas szintű felhasználói ismerete,
  • SAP rendszerben szerzett releváns tapasztalat
  • Képesség nagy adatbázisok közötti kapcsolatok és összefüggések felismerésére,
  • Kiváló logikai és elemző képesség, strukturált gondolkodásmód,
  • Proaktivitás, kezdeményező készség, precizitás, elkötelezettség, terhelhetőség,
  • Önálló, gyors és hatékony munkavégzés, emellett csapatmunkában való aktív részvétel,
  • Közvetlen, pozitív személyiség, jó kapcsolatteremtő képesség,
  • BI tapasztalat előnyt jelent!

Amit kínálunk:

  • Sokrétű szakmai fejlődési lehetőség és kihívások, értékteremtő feladatok egy sikeres és gyorsan növekvő vállalatnál
  • Stabil vállalati háttér, hosszú távú karrierlehetőség Magyarország legnagyobb sajtgyártójánál
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • Azonnali munkakezdési lehetőség!

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, és szakmai múltad találkozik elképzelésünkkel, örömmel várjuk magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzodat - bérigényed megjelölésével.

Budapest