Pénzügyi munkatárs (Budapest)

Tengeri szállítmányozással, logisztikával foglalkozó cég megbízásából fiatalos, jó hangulatú csapatukba keresünk munkatársat bővítés céljából az alábbi pozícióba:

Pénzügyi munkatárs

Elvárások:

  • Pénzügyi területen szerzett tapasztalat vagy szakirányú végzetség,
  • MS Office programok felhasználó szintű ismerete,
  • Együttműködésre és csapatmunkára való készség,
  • Angol nyelv ismerete, használata legalább írásban,
  • Dinamikus, precíz és önálló munkavégzés, rugalmas rendelkezésre állás

Előnyt jelent:

  • Mérlegképes könyvelői képesítés,
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete,
  • Azonnali kezdés

Feladatok:

  • A vállalkozás könyvelőjének támogatása,
  • Egyedi számlázási feladatok ellátása,
  • Banki utalások előkészítése,
  • Pénzügyi egyeztetések az ügyfelekkel, írásban angol nyelven is,
  • Pénzügyi rendszer működtetéséhez szükséges nyilvántartások naprakész vezetése, rendszeres és ad-hoc riportok készítése

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés, hosszú távú munkalehetőség,
  • Céges Notebook és telefon,
  • Home Office lehetőség,
  • Fiatalos, dinamikus és közvetlen csapatszellem

Budapest