Pénzügyi munkatárs (Debrecen)

Pénzügyi munkatárs

Saját csapatunkba keresünk Pénzügyi ügyintéző kollégát egy pörgős, dinamikus csapatba, nagy precizitást igénylő feladatkörre!

Feladatok:

  • Bejövő és kimenő számlák kiállítása, kezelése, nyilvántartása
  • Számlák ellenőrzése és szükség esetén korrekciója
  • Szállítói és vevői követelések nyomon követése
  • Pénzügyi adatok feldolgozása és rögzítése a vállalatirányítási rendszerben
  • Riportok és kimutatások készítése a pénzügyi vezetés számára
  • Kapcsolattartás a partnerekkel és a belső osztályokkal a számlázási kérdésekben
  • Pénzügyi adminisztráció egyéb feladatainak ellátása

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség (pénzügyi/gazdasági területen előny)
  • Számlázási vagy pénzügyi területen szerzett legalább 1-2 éves tapasztalat
  • Magabiztos számítógépes ismeretek (MS Office, különösen Excel)
  • Precizitás, pontos munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség és csapatmunkára való képesség
  • Vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálnak:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség egy barátságos és támogató csapatban
  • Fejlődési és továbbképzési lehetőségek

Munkavégzés helye

Debrecen

Debrecen