Pénzügyi munkatárs (gazdasági koordinátor) (Budapest)

DOMUS LIVING SOLUTIONS KFT.

az alábbi pozícióba keres munkatársat

Pénzügyi munkatárs (gazdasági koordinátor)

Pénzügyi munkatárs (gazdasági koordinátor) Olyan munkatársat keresünk, aki járatos a pénzügy és a könyvelés terén. Aki kiválóan kommunikál kollegákkal, valamint partnerekkel, ügyfelekkel. Aki csapatjátékos, aki bírja a terhelést, aki maximalista. Aki kiváló szervező és pontosan vezeti az adminisztrációt. Aki nyitott az újdonságokra és kellőképp rugalmas!

Főbb feladatok, munkák

  • Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő
  • Számlák kiállítása, rögzítése
  • Kimenő és beérkező számlák kezelése
  • Banki tranzakciók indítása
  • Céges ügyviteli folyamatok elősegítése, követése, használata
  • A könyvelő munkájának támogatása
  • Kintlévőségek kezelése
  • Adminisztráció
  • Irodai beszerzések kezelése
  • Szoros együttműködés a csapat többi dolgozójával
  • Hónap végi zárás előkészítése
  • Heti és havi riportok készítése

Az álláshoz tartozó elvárások

  • (előnyt jelent felsőfokú gazdasági vagy üzleti végzettség)
  • Megbízható kommunikáció angol nyelven írásban és szóban
  • 2-3 év szakmai tapasztalat
  • Gazdálkodási szemlélet, logikus gondolkodás
  • Nagyfokú önállóság, hatékony és precíz munkavégzés
  • Szervezési és tervezési feladatokban szerzett tapasztalat
  • Jó probléma feltáró, strukturáló és megoldó képesség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Határozott fellépés, jó megjelenés
  • B kategóriás jogosítvány (előny)

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszútávú biztos háttér, egy dinamikusan növekvő nemzetközi cégnél
  • Fiatalos csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest, XIII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképes önéletrajzát, motivációs levelét nettó bérigénye és a pozíció megjelölésével küldje el számunkra 2021. április 16-ig a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva.

      * Pályázata beküldésével automatikusan hozzájárul fényképes önéletrajzának és személyes adatainak kezeléséhez a cégcsoport szervezeti egységein belül.

Budapest