Pénzügyi pozícióba munkatársat keresünk (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Pénzügyi pozícióba munkatársat keresünk

Feladatok

  • folyamatos kapcsolattartás társintézményekkel
  • számlák rögzítése, kezelése
  • szerződések kezelése
  • statisztikák készítése
  • számviteli osztály munkájának támogatása
  • pénzügyi folyamatokkal kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása, pénzügyi adatfeldolgozási és egyeztetési tevékenységek elvégzése
  • pályázati elszámolásokkal, nyilvántartásokkal kapcsolatos feladatok
  • munkakörhöz kapcsolódóan hagyományos és digitális dokumentumok rendszerezése, iratkezelés

Elvárások

  • pénzügyi- számviteli szakirányon való, legalább középfokú végzettség (OKJ-s)
  • minimum 3 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
  • költségvetési szervnél szerzett korábbi tapasztalat
  • könyvelési gyakorlat
  • jó kommunikációs képesség
  • pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • jó problémamegoldó képesség
  • Microsoft Excel és Word magabiztos ismerete

Alkalmazási feltétel:

  • Három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány megléte

Előnyök

  • CT-Ecostat ügyviteli rendszer ismerete

Amit kínálunk

  • Stabil cégháttér
  • Fejlődési lehetőség

Leírás

Megbízónk részére Pénzügyi munkatársat keresünk budapesti munkavégzéssel.

Egyéb információk

CT-Ecostat ügyviteli rendszer ismerete

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest