Pénzügyi referens (Budapest)

14 kerületi ingatlanfejlesztéssel foglalkozó partnerünkhöz keresünk Pénzügyi referens pozícióba kollégát. Van tapasztalatod banki könyvelésben? Kezeltél már házi pénztárt? Szeretnél tagja lenni egy dinamikusan fejlődő és növekvő cégnek?

Ha a a válaszod igen, olvass tovább és jelentkezz!

Pénzügyi referens

Feladatok

  •  Banki rendszerek használatát, tranzakciók koordinálását, könyvelését
  •  Vevő, szállító folyószámlák könyvelését és egyeztetések lebonyolítását
  •  Kapcsolattartást szakhatóságokkal, bankokkal
  •  Vállalkozások, pénzügyi vállalkozások pénzügyi feladatainak ellátásában való közreműködést
  •  Figyelemmel kísérni az adó- és illetékfizetési kötelezettségeket
  •  Pénztárkezelést, referens kollégákkal való kapcsolattartást
  •  Hitelek nyomon követését

Követelmények

Téged keresünk, ha

  • Középfokú végzettséged van
  • Pénzügy területén legalább 3 éves tapasztalatot szereztél
  • Precízen és pontosan dolgozol
  • Képes vagy kreatívan megoldani a felmerülő feladatokat
  • Biztos felhasználói tudásod van Excel, Word, PowerPoint dokumentumkezelésben

Előnyt jelent ha,

  • magabiztosan beszélsz angolul (középfokon)
  • közgazdasági szakközépiskola, pénzügyi szakügyintézői végzettséged van

Amit kínálunk

Mi vár Rád itt?

  • Változatos, felelősségteljes projekteken dolgozhatsz
  • Segítőkész, barátságos csapat tagja lehetsz
  • Szakmai fejlődésed egy lelkes, innovatív, profi csapat segíti elő
  • Csapatépítők
  • Angol tanulási lehetőség, támogatás
  • Sportolási lehetőségek

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest