Pénzügyi számviteli munkatárs (Vecsés)

Pénzügyes kollégát keresünk, számlázási, könyvelési feladatok előkészítésére. Akár Home Office-ból

A hirdetés már lejárt!

Gravírozással, táblakészítéssel és kisebb nagyobb ötvös és egyéb fémmunkákkal foglalkozunk.

Pénzügyi számviteli munkatárs állás

Feladatok

- Vevői számlák készítése.
- Napi bankforgalom rögzítése.
- Kintlévőségkezelés.
- Szállítói számlák rögzítése, kifizetése.
- Házi pénztár kezelése.
- Munkaügyi feladatok ellátása.
- Kiemelt partnerekkel való elszámolások vezetése.
- Könyvelési anyag összeállítása.
- Együttműködés a cég könyvelőjével és könyvvizsgálójával.
- Bejövő számlák fizetési ütemezése
- Adatszolgáltatás a cég felügyeleti szervei részére.
- Napi jelentés készítése

Elvárások
- Szakmai végzettség (legalább pénzügyi-számviteli ügyintéző).
- 1-3 év szakmai tapasztalat.
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek.
- Bér- és társadalombiztosítási alapismeretek.
- Alapvető számviteli adózási ismeretek.
- Önálló munkavégzés
- Határozottság és talpraesettség,
- Gyakorlati rátermettség, tárgyalókészség,
- Lojalitás

Amit kínálunk
- Napi 4 órás munkaviszony (Részmunkaidős állás)
- Home office lehetőség
   (heti max. 3-4órát kell bent tölteni a telephelyünkön betanulás és a rendszer kialakítása után)
- Versenyképes munkabér, év végén jutalom a teljesítmény arányában.
- A betanulási időszak 100%-os támogatása.
- Céges telefon

Jelentkezéseket, fényképes önéletrajzzal, kísérő levéllel (motivációs levéllel) várom a bérigény megjelölésével.

Munkabér

  • nettó  150 000 - 250 000  Ft  / hó
Vecsés