Pénzügyi-számviteli ügyintéző (heti 20 óra) (Budapest)

A Sigma Technology egy komplex mérnöki szolgáltatásokat nyújtó svéd vállalat.
Fő tevékenységünk a szoftverfejlesztés, az információtervezés és az információmenedzsment.
180 fős budapesti csapatunk, a cég 2001-es megalakulása óta a világ legnagyobb K+F vállalatainak vált megbízható partnerévé.
A Sigma Technology Magyarország Kft. több, mint 12 országban működő, kb. 5000 főt foglalkoztató Sigma vállalatcsoport tagja.
További információkért látogass el a www.sigmatechnology.se oldalra!

Pénzügyi-számviteli ügyintéző (heti 20 óra)

Feladatok

  • Számlázási feladatok ellátása
  • Teljeskörű pénzügyi adminisztráció
  • Beérkező számlák iktatása, könyvelésre történő előkészítése
  • Részvétel havi és éves zárási folyamatokban
  • Statisztikák, pénzügyi táblázatok elkészítése
  • Ad-hoc kimutatások és kalkulációk elkészítése

Elvárások

  • Pénzügyi területen szerzett, legalább 3 éves tapasztalat (könyvelőirodai előny)
  • Magabiztos MS Office ismeretek, kiemelten fontos az Excel tudás
  • Középfokú angol nyelvtudás, elsősorban szövegértéshez, értelmezéshez
  • Pénzügyi — számviteli végzettség (mérlegképes könyvelői képesítés preferált)
  • Nagyfokú precizitás és megbízható munkavégzés
  • Hatékony problémamegoldó, önálló és rendszerezett munkavégzésre való képesség
  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban

Amit kínálunk

  • Rugalmas beosztással végezhető munka: átlagosan napi 4 órás munkaidő, de havi néhány alkalommal a napi 8 órás munkavégzésre is szükség van
  • Egyén és értékközpontú svéd vállalati kultúra, támogató közeg
  • Modern munkaeszközök és igényes munkakörnyezet
  • Családbarát munkahely
  • Stabil háttér és hosszú távú munkalehetőség
  • Egyéb béren kívüli juttatások, céges rendezvények

Foglalkoztatás időtartama, időbeosztás, munkarend

  • Heti 20 óra

Munkavégzés helye

  • Budapest IX. kerület, Közraktár utca

  • A "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva küldje el számunkra szakmai önéletrajzát.
Budapest