Pénzügyi tanácsadó gyakornok (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Mind-Diák Szövetkezet

A Newstream Advisory Kft. egy fiatal, pénzügyi tanácsadó csapat, amely szenvedélyesen segíti a vállalkozókat és a vezetőket abban, hogy hiteles üzleti terveket készítsenek ötleteik alapján, tények és adatok felhasználásával, valamint bankokkal, befektetőkkel és más érintettekkel való együttműködés révén.

Pénzügyi tanácsadó gyakornok

Feladatok

  • Pénzügyi elemzések készítése
  • Belső fejlesztési projektek menedzselése
  • Pénzügyi asszisztensi feladatok ellátása

Elvárások

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony pénzügyi területen
  • Magabiztos Microsoft Office ismeretek

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig, 8:00-17:00 között végezhető diákmunka
  • Heti 20-30 óra vállalása

Amit kínálunk

  • Bruttó 2100 Ft/óra diákbér
  • Amíg nem vagy 25 éves, SZJA mentességre lehetsz jogosult, így a nettó órabéred is 2100 Ft lesz
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Hosszú távú diákmunka-lehetőség

Előnyök

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye

Budapest XIII.

Budapest