Pénzügyi tanácsadó munkatársat keresünk (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Leírás

Megbízónk  a világ egyik legnagyobb globális biztosítási és pénzügyi szolgáltatója. Több mint 70 országban, 140 000 munkatársunk áll közel 86 millió ügyfelünk rendelkezésére.

Pénzügyi tanácsadó munkatársat keresünk

Feladatok

  • alapos igényfelmérés
  • pénzügyi megoldások ajánlása
  • portfólió menedzsment

Elvárások

  • Minimum érettségi végzettség
  • Olyan hozzáállás, amivel hosszú távon is maximálisan elégedettek lehetnek az ügyfeleink!

Előny

  • előny a felsőfokú végzettség/hatósági vizsga

Amit kínálunk

  • Velünk és a trénereink segítségével személyre szabottan sajátíthatod el:
  • a legjobb prezentációs technikákat,
  • az eredményes tárgyalás folyamatát és a közösségi média üzletileg sikeres használatát.
  • Ráadásul az általunk adott pénzügyi ismereteket a saját környezetedben is alkalmazhatod, hogy az anyagi biztonságodat megteremthesd.
  • Kezdeti támogatást kaphatsz az elinduláshoz.
  • Jól dolgozol? A jövedelmednek nincs felső határa, mindemellett sikeres karriert építhetsz.
  • Rugalmas munkaidő

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest