Pénzügyi ügyintéző (Budapest)

Cégünk családias csapatába keresünk munkatársat

Pénzügyi ügyintéző

munkakörbe.

Feladatok

  • posta kezelése, iktatása, továbbítása
  • levelek és iratok rendezése, nyilvántartása
  • levelek, jelentések írása
  • számlák kezelése, egyeztetése, nyilvántartása
  • utalások előkészítése
  • megrendelők, szerződések nyomon követése
  • számlázás
  • pénztárosi feladatok ellátása, házi pénztár kezelése
  • könyvelés előkészítése
  • dolgozók szabadságának és távollétének nyilvántartása
  • személyi anyagok kezelése, továbbítása a bérszámfejtés felé

Elvárások

  • középfokú pénzügyi végzettség
  • hasonló területen eltöltött szakmai tapasztalat
  • alapfokú angol nyelvtudás
  • önálló munkavégzés, proaktivitás, jó problémamegoldó képesség
  • csapatmunkára való alkalmasság

Állás, munka területe:

  • szolgáltatás, kiskereskedelem
  • Hotel TV, antenna és digital signage rendszerek

Munkavégzés helye

  • Budapest, VII. kerület

Munkaidő

  • 9:00 - 17:00

Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva.

Budapest