Pénzügyi ügyintéző (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Meghirdetett munkakör: Pénzügyi ügyintéző

Munkavégzés helyszíne: 1154 Budapest, Bánkút u. 67-69

Munkaidő: heti 40 óra

Pénzügyi ügyintéző

Feladatok

  • bejövő számlák nyilvántartása, egyeztetése
  • számlák folyamatos rendezése, könyvelésre történő előkészítése
  • számlák formai és tartalmi helyességének ellenőrzése
  • Kapcsolattartás a vevőkkel: kompenzálás, vevői és szállítói folyószámlák egyeztetése, kintlévőségek behajtása, fizetési felszólító levelek írása, késedelmi kamatok számítása, nyilvántartása, behajtása, kifizetése, levelezés kintlévőségekkel, tartozásokkal kapcsolatban.
  • Kapcsolattartás szállítókkal: telefonos, email-s formában, részletfizetések, késedelmes fizetés esetén tájékoztatás, egyéb egyeztetések
  • Ad-hoc, riportok, kimutatások készítése
  • Aktív részvétel a havi és éves zárásokban
  • Ügyviteli rendszer napra kész nyilvántartása, kezelése
  • Kinnlevőségek és kötelezettségek
  • Hagyatéki ügyek intézése

Munkakör – specifikáció:

  • Iskolai végzettség: min. középfokú
  • Szakmai végzettség: középfokú pénzügyi, hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Microsoft Office magabiztos ismerete
  • sERPa rendszer, idősotthoni tapasztalat előnyt jelent
  • Önálló munkavégzés
  • Jó szervező- és problémamegoldó készség
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség, energikusság, intelligencia és sokoldalúság
  • Monotonitástűrő képesség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, úgy várjuk önéletrajzát e-mailben

Budapest