Pénzügyi ügyintéző (Budapest)

Társaságunk több, mint 150 év üzemeltetési tapasztalattal a közép-európai térség kiemelkedő víziközmű szolgáltatója. Büszkék vagyunk hagyományainkra, melyek biztos talajt nyújtanak sikereink elérésében. Tevékenységünk minden területén kiemelten kezeljük a környezet védelmét, tekintettel arra, hogy szolgáltatásunk olyan felbecsülhetetlen értékű természeti kincsre épül, mint a víz.

Téged várunk csapatunkba

Pénzügyi ügyintéző

munkatársként

Te vagy az ideális jelölt, ha

  • középfokú pénzügyi vagy számviteli végzettséggel rendelkezel
  • van mérlegképes könyvelői végzettséged
  • magabiztosan használod az MS Office alkalmazásokat
  • rendelkezel SAP ismerettel
  • pontosság, precizitás és megbízhatóság jellemez
  • önállóan és együttműködéssel végzed a munkád

Feladataid lesznek

  • bankkivonatok feldolgozása, könyvelése
  • kapcsolattartás számlavezető bankokkal, szállító partnerekkel, társosztályokkal
  • banki tranzakciók bonyolítása
  • havi és év végi zárási feladatokban való aktív részvétel
  • adatszolgáltatások, egyeztetések, kimutatások készítése

Előnyt jelenthet

  • SAP (FI, TR-CM modulok) felhasználói szintű ismerete
  • 1-2 év hasonló területen szerzett tapasztalat

Mindezért cserébe mit ajánlunk?

  • stabil, hosszú távú vállalati hátteret nyújtunk
  • feladataid egy részét otthonról, távmunkában is elvégezheted
  • munkatársaink munkaidőben használhatják az irodaház melletti őrzött parkolót
  • hűséges munkavállalóink lakásvásárlását támogatjuk
  • kipróbálhatod a vállalati sportolási lehetőségeinket
  • kedvezményesen vásárolhatsz partnereink termék- és szolgáltatás kínálatából
  • a képzésekre nagy gondot fordítunk
  • vállalati üdülőnk egyikében pihenhetsz a nyáron
  • egészségügyi szűrővizsgálaton vehetsz részt

Munkaviszony típusa: határozatlan idejű

Munkaidő: teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük, küldd el szakmai önéletrajzodat MOST!

Budapest