Pénzügyi ügyintéző (Budapest)

Integrál Impulzus Kft pézügyes munkatársat keres

Integrál Impulzus Kft az INTEGRÁL AKADÉMIA felnőttképzési intézmény működtetője

Feladatok:

  • Bevezetett, saját nyilvántartási és pénzügyi rendszer vezetése, követése
  • Számlázás
  • Kintlévőségek kezelése
  • Kapcsolattartás pénzintézetekkel, utalások intézése
  • Megrendelések leadása, koordinálása
  • Web áruház bevételeinek számlázása, nyilvántartása
  • Oktatási napokra, rendezvényekre terembérlések intézése
  • A cég egyéb időszakos projektjeinek pénzügyi koordinálása
  • A cég által rendezett nemzetközi konferencia pénzügyi koordinálása, a rendezvény alatti személyes közreműködéssel
  • Általános adminisztrációs tevékenység önálló ellátása
  • Könyvelési anyagok előkészítése, szoros együttműködés a cég könyvelőjével
  • Az iskola vezetőségének hatékony támogatása, rendszeres riportok készítése

Elvárások:

  • Közép vagy Felsőfokú végzettség
  • Minimum 5 év tapasztalat
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Jó kommunikációs készség, határozott fellépés
  • Precíz, önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Ügyfél orientált hozzáállás
  • Pontosság, rugalmasság
  • Terhelhetőség
  • Stressz tűrő képesség
  • Csapatmunkára való képesség

Előny:

  • Gyors tanulási képesség
  • Angol nyelvtudás
  • Pszichológiai ismeretek / Integrál Akadémiát végzett, vagy oda jár

Amit kínálunk:

Cégünk ismert és meghatározó márkanév a felnőttképzés piacán

  • 16 éves működés
  • hosszú távú, stabil, kiszámítható munkahely és fizetés
  • jó közösség
  • nemzetközi légkör
  • színvonalas termékek és projektek

Budapest