Pénzügyi ügyintéző (Szeged)

Dinamikusan fejlődő szegedi székhelyű szanitergyártó vállalat Pénzügyi ügyintéző munkatársat keres.

A hirdetés már lejárt!

Dinamikusan fejlődő szegedi székhelyű szanitergyártó vállalat pályázatot hirdet Pénzügyi ügyintéző munkakör betöltésére.

 Munkakör megnevezése:      Pénzügyi ügyintéző, határozatlan idejű munkaszerződéssel.

Végzettség:                            Felsőfokú szakirányú (gazdasági, pénzügyi, számviteli) végzettség

Munkavégzés helye:              6728 Szeged, Vass Mátyás út 4-6. (Régiposta utca)

Munkaidő:                              Hétfőtől - péntekig 7.00-től 16.00 óráig

Feladatok és követelmények:

  • A bejövő és kimenő bizonylatok kezelése, ezek a könyvelőiroda részére történő előkészítése, rendszerezése,
  • Megrendelés kezelés, gyártás előkészítés
  • A SANEX PRO KFT. levelezésének ügyintézése
  • Bérelőkészítés könyvelő iroda részére dolgozói teljesítmény alapján,,
  • Kezeli a társaság bankszámláját, pénztárát és vezeti annak adminisztrációját, kimutatásokat készít.
  • Fogadja a beérkező ügyfeleket, vevőket.

Szükséges számítástechnikai ismeretek:       Alapvető hardver ismeretek; Elektronikus levelezés; Internet;                                                                                        Microsoft Office és Windows felhasználói ismeretek

Professzionális ismeretek, programok:         Saját szoftver

Honlap:                                                     www.sanexpro.hu

Állásra való jelentkezés fényképes magyar nyelvű önéletrajz, fizetés igény megjelöléssel.

Szeged