Pénzügyi ügyintéző (Szeged)

A Szegedi Városkép és Piac Kft. pályázatot hirdet

pénzügyi ügyintézői munkakör

betöltésére

A Szegedi Városkép és Piac Kft. Szeged Megyei Jogú Város Önkormányzatának 100%-os tulajdonában álló kft, főbb tevékenységei:
1, Szeged Megyei Jogú Város területén a Mars téri piac és 4 „kispiac” üzemeltetése
2, Szeged Megyei Jogú Város önkormányzatának tulajdonában álló közterületek reklám- és rendezvénycélú hasznosítása és a városi célú rendezvények megszervezése és lebonyolítása.

A pénzügyi ügyintéző főbb feladatai:

  • a beérkezett számlák ellenőrzése, könyvelése
  • a fizetési kötelezettségek figyelemmel követése
  • a banki kivonatok ellenőrzése, könyvelése
  • a pénzügyi nyilvántartások kezelése
  • a szállítói folyószámlák egyeztetése
  • a számlarendben meghatározott szintetikus és analitikus nyilvántartások vezetése
  • a tárgyi eszközök és immateriális javak nyilvántartása, értékcsökkenés számítása
  • a vevői számlák előkészítése, elkészítése
  • főkönyvi kivonatok készítése
  • az egyes időszakok zárási munkáiban való részvétel
  • kapcsolattartás az ügyfelekkel

Főbb szakmai követelmények:

  • mérlegképes könyvelői végzettség
  • minimum 2 éves szakmai tapasztalat
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (kiemelten az excel program gyakorlott használata; további előnyt jelent a könyvelői programok használatában való jártasság)

Egyéb követelmény:

  • büntetlen előélet
  • önálló, precíz munkavégzés

Munkaidő:

napi 8 óra

Javadalmazás:

megállapodás szerint

Fényképes önéletrajzát és motivációs levelét az alábbi címre várjuk:

Szegedi Városkép és Piac Kft. 6722 Szeged, Mars tér M pavilon

Jelentkezési határidő:

2021.06.30.

Szeged