Pénzügyi ügyintéző (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Több mint húsz éve működő, meghatározó piaci pozícióval bíró autókereskedelmi cégcsoport

    Pénzügyi ügyintéző

 munkatársat keres

Feladatok:

  • Szállítói számlák alaki és tartalmi követelményeinek, pénzügyi, számviteli, illetve szerződésnek való megfelelőségének ellenőrzése, partnerekkel való egyeztetése,
  • Szállítói számlák igazoltatása, rögzítése a társaság integrált rendszerében;
  • Banki utalások előkészítése, rögzítése;
  • Banki kivonatok rögzítése a társaság integrált rendszerében;
  • Vevő és szállítói folyószámlák kezelése, kintlévőségek kezelésében való aktív közreműködés;
  • Vevői számlák kiállítása;
  • Pénzügyi területhez tartozó analitikus nyilvántartások vezetése;
  • Refinanszírozási szerződések rögzítése, dokumentációjának elkészítése, lezárási ügyintézés

Elvárások:

  • Középfokú végzettség;
  • Legalább 3 éves pénzügyi adminisztrációs területen szerzett tapasztalat;
  • Felhasználói szintű informatikai ismeretek az MS Office alkalmazások használatában;
  • Önálló munkavégzés, logikus gondolkodásmód, terhelhetőség;
  • Precizitás, felelősségtudat;
  • Csapatmunkára való képesség.

Előny:

  • közgazdasági, pénzügyi szakirányú végzettség
  • műszaki szakmai végzettség és/vagy tapasztalat

Munkavégzés helye:

Budapest XIII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével!

Budapest