Pénzügyi ügyintéző (Tóalmás)

Az Élet Szava misszió, pénzügyi ügyintézőt keres. Hosszú táv, remek csapat, béren felüli juttatások!

A WOL Élet Szava protestáns ifjúsági misszió a Pest megyei Tóalmás közsében. Az egész országban ismerik táborainkat, bibliaiskolánkban évente 50-60 diák tanul a világ minden tájáról. A tanév során változatos iskolai és gyülekezeti hittanos progamokat szervezünk.

Pénzügyi Ügyintéző kollégánkat keressük

 Feladatok

  • Házipénztár kezelése, nyilvántartása Excel táblázatban
  • Átutalások indítása
  • Számlázás, számlákkal kapcsolatos adminisztratív feladatok
  • Adatrögzítés, pénzügyi nyilvántartások vezetése
  • Kimutatások készítése
  • Bejövő számlák iktatása
  • A cég vezetőinek és munkatársainak támogatása a napi munkafolyamatokban
  • Egyéb, időszakos pénzügyi adminisztratív feladatok
  • Könyvelő számára havonta könyvelési anyagok összekészítése
  • Ügyfélszolgálat előre meghatározott időpontokban

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Önálló, precíz, megbízható munkavégzés
  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalatSzámítógép felhasználói szintű ismerete (Word, Excel, Outlook)
  • A munkakör betöltéséhez erkölcsi bizonyítvány szükséges pozitív pályázati elbírálás esetén
  • Szakmailag hozzáértő, jó kommunikációs készséggel rendelkező pályázók jelentkezését várjuk!

Előnyt jelent

  • Angol nyelv ismerete
  • Közép-, vagy felsőfokú pénzügyi vagy közgazdasági végzettség

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Megfelelő bérezés
  • Remek csapat
  • Azonnali munkakezdés
  • 100%-os munkába járási költségtérítés
  • Kedvezményes munkahelyi étkezés
  • Igény szerint szolgálati elhelyezés

Munkabér

  • bruttó  450 000 - 550 000  Ft  / hó
Tóalmás