Pénzügyi ügyintéző pozíció (Budapest)

Pénzügyi ügyintéző pozíció

Feladatok

  • Átutalások intézése
  • Bejövő utalások figyelése
  • Számlázás
  • Pénztárkezelés
  • Kapcsolattartás a könyveléssel
  • Klasszikus pénzügyi asszisztensi feladatok
  • Vevő/szállítói nyilvántartások vezetése
  • Bejövő telefonok, e-mailek kezelése
  • Excel riportok készítése, vezető munkájának támogatása
  • Kapcsolattartás alvállalkozókkal, beszállítókkal
  • Kollégák munkáinak támogatása

Elvárások

  • Felsőfokú gazdasági, pénzügyi esetlegesen számviteli végzettség
  • Minimum 3-4 éves pénzügyi területen szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • Angol nyelven alapfokú kommunikációs készség
  • Microsoft Office (word, excel, powerpoint) alkalmazások kiemelt szintű ismerete és kezelése
  • Megbízható, precíz munkavégzés
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség

Amit kínálunk

  • Kihívásokat jelentő feladatok egy barátságos vállalati kultúrájú cégnél
  • Kiváló, fiatalos munkakörnyezet,
  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Stabil lábakon álló munkahely, hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye

  • Budapest

A fényképes önéletrajzot a fizetési igény megadásával várjuk a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva.

Budapest