Pénzügyi vezető (Nyíregyháza)

A Nyírvidék Képző Központ Nonprofit Kft. pályázatot hirdet

Pénzügyi vezető

munkakör betöltésére

Foglalkoztatás jellege

  • teljes munkaidő
  • Munka Törvénykönyve hatálya alá eső, határozatlan idejű munkaszerződéses jogviszony, próbaidő kikötésével

Feladatok

  • a cég pénzügyi és gazdasági irányítása
  • az éves gazdasági tervek, beszámolók, pénzügyi jelentések elkészítése
  • az adatszolgáltatások, bevallások, kimutatások benyújtása
  • beszerzési folyamatok irányítása, koordinálása
  • pályázatok tervezése, menedzselése, a pénzügyi megvalósulásuk követése, elszámolása

Elvárások

  • felsőfokú pénzügyi/gazdasági végzettség
  • mérlegképes könyvelő végzettség és regisztráció (vállalkozási)
  • legalább 3 éves tapasztalat pénzügyi és gazdasági területen
  • pályázatok pénzügyi elszámolásában szerzett jártasság
  • magyar állampolgárság
  • B kategóriás jogosítvány
  • erkölcsi bizonyítvány

Előnyök

  • minimum 1 év vezetői tapasztalat

A munkakör betöltésének kezdete: 2022. január 1.

Munkavégzés helye

  • Nyíregyháza

Szakmai önéletrajz és motivációs levél benyújtásával, bruttó bérigény megjelölésével a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva.

A pályázat benyújtásának határideje: 2021. december 3.

A pályázatok elbírálásának határideje: 2021. december 20.

Nyíregyháza